Beschrijving

Licht, modern appartement met balkon op het zuidwesten en eigen parkeerplaats, op loopafstand van het centrum van Goes.

Op zoek naar een instapklaar appartement op een centrale locatie? Dit nette appartement op de bovenste verdieping combineert comfortabel wonen met een verrassend fijne lichtinval en een zonnig balkon.

Gelegen op korte afstand van het stadscentrum, supermarkten en het station, woon je hier met alle voorzieningen binnen handbereik.

Indeling
Via de hal zijn alle ruimtes bereikbaar. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche, toilet en wastafel. Ook is er een praktische bergkast met warmtepomp.

De woonkamer is compact, maar door de grote raampartijen en de hoekligging prettig licht en goed in te richten. De open keuken is modern uitgevoerd en voorzien van inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, vaatwasser, koelkast met vriesvak en een combi magnetron.

Vanuit de woonkamer is het balkon bereikbaar. Door de ligging op het zuidwesten geniet je hier volop van de middag- en avondzon, met een vrij uitzicht over de omgeving.

Het appartement beschikt over twee slaapkamers: een ruime hoofdslaapkamer en een tweede kamer die uitstekend geschikt is als werk-, logeer- of studeerkamer.

Dankzij de ligging op de bovenste verdieping woon je hier rustig, met extra licht en uitzicht.

Op de begane grond is een eigen berging aanwezig en er is een parkeerplaats beschikbaar op het achtergelegen terrein.

Bijzonderheden

Huurprijs: € 1.100 per maand
Servicekosten: € 75 per maand
Totale huur: € 1.175 per maand
Exclusief water en elektra
Waarborgsom: 1 maand huur
Minimale huurperiode: 12 maanden

Interesse? Reageer snel via de advertentie of neem contact op voor meer informatie.

Kenmerken